Projektnap 2019 – videó az ösztöndíjprogram záróeseményéről

A május 22-én megrendezett projektnappal véget ért a 2018-2019-es Ferences Ösztöndíjprogram. Az eseményről készült videóban az ösztöndíjasok mesélnek arról, hogy hogyan érezték magukat előadásuk közben, illetve, hogy milyen érzés volt számukra az egész éves munkájuk bemutatása.

A találkozón jelen volt Dobszay Benedek OFM tartományfőnök, Dobszay Ambrus a program szakmai vezetője, Kiss Didák OFM, a Ferences Ösztöndíj Alapítvány kuratóriumának elnöke; valamint Lakatos Sándor, a kuratórium tagja és fia, Lakatos Benjamin, a MET Csoport vezérigazgatója; a Magyar Nemzeti Bank képviseletében pedig Lehmann Kristóf, a nemzetközi monetáris politikai és gazdaságtudományi ismeretterjesztési igazgatóság vezetője.

A program támogatója: MET Magyarország Zrt.
A videót készítette: Heiszig Benedek

Ferences Ösztöndíj Alapítvány – Ferences Sajtóközpont