A pécsi ferences Collegium Seraphicum támogatása

Az 1990-ben alapított intézmény Nyugat-Magyarország legelső egyházi felsőoktatási kollégiuma, amely fenntartója a Ferences Rendtartomány. A kollégium számára gyűjtést indítunk.

„Hisszük, hogy az egyetemi tanulmányok mellett nagy hangsúlyt kell fektetni közösségi élményekre, új barátságok kialakítására, valamint a hit megélésére. Ahhoz, hogy ezeket megvalósítsuk elhivatott, nyitott, lelkes diákokat gyűjtünk össze, akiknek meghitt, erős közösséget teremtünk." (A kollégium facebook-oldaláról)

kollégiumi öregdiákok

A támogatás lehetséges módjai:

- banki utalással: a 11600006-00000000-49195664 számlaszámra,
- az alapítvány új honlapján bankkártyával,
- sárga csekkel (az alapítvány honlapján lehet igényelni, ezek után kipostázzuk a megadott postacímre)

Alapítványunk közhasznú: cégek, szervezetek számára  igazolást tud kiállítani az adományozásró la társasági adóalap csökkentésének igénybevételére; a honlapon keresztül való adományozáskor vagy a megadott elérhetőségek bármelyikén lehetőségük van ezt kérni.

Hálásan köszönünk minden adományt!
Ferences Alapítvány, 2020
Fényképek: a kollégium facebook-oldala