Jelen vagyunk – Támogassa adója 1%-ával a ferencesek szolgálatait!

Köszönjük, ha adója 1%-át a Ferences Alapítványnak, a +1%-ot pedig a Magyar Katolikus Egyház részére ajánlja fel!

Ferences Alapítvány

Adószám: 18209778-1-41

Az idei 1%-os felajánlásokat a Ferences Rendtartomány következő szolgálati és missziós céljaira fogjuk fordítani:

Kárpátaljai misszió (pasztoráció, hitoktatás, szociális munka, menekültszolgálat)

Igehirdetés (Barsi Balázs konferenciabeszédeinek közvetítése, missziós és lelkigyakorlatos programok támogatása)

Autista Segítő Központ (oktatás, lakóotthon, szociális munka)

Ifjúságpasztoráció (hitoktatás, lelkigyakorlat, zarándoklat, lelkivezetés)

Oktatás-nevelés (Esztergom, Budapest, Szentendre, Pécs)

Szociális szolgálat (Esztergom, Budapest, Kozármisleny, Gyöngyös)

Ferences Alapítvány működése (adományszervezés, ferences szolgálatok támogatása tudással, erőforrással)

A Ferences Alapítvány egyéb tevékenységeiről ITT tájékozódhat.

A személyi jövedelemadó 1% felajánlásának lehetséges módjai:

elektronikusan (ügyfélkapun keresztül)

– az eSZJA (https://eszja.nav.gov.hu/) felületén vagy

– az ÁNYK-ban a bevallás „EGYSZA” lapját is kitöltve, illetve

papíralapon (személyesen vagy postai úton)

– 1%-nyilatkozatát („EGYSZA” nevű dokumentum) eljuttathatja a lakóhelyéhez tartozó NAV-fiókhoz, vagy

– 2023. május 10-ig a munkáltatójának/könyvelőjének is leadhatja.

Az 1% felajánlásának határideje:
2023. május 22. (hétfő, 23:59)

Maradjon naprakész a ferencesek szolgálataival kapcsolatban!

Ha értesülni szeretne a rendtartomány életét érintő friss hírekről, lelkiségi tartalmakról és az alapítvány által támogatott szolgálatok és missziós tevékenységek fejleményeiről, kérjük, adja meg e-mail címét is a rendelkező nyilatkozaton, vagy vegye fel velünk a kapcsolatot a forras@ferencesek.hu e-mail címen keresztül! További részletekért keresse fel a www.ferencesek.hu honlapunk adományozás menüpontját!