1% gyűjtés a Ferences Alapítvány javára

Kérjük, támogassa személyi jövedelemadója 1%-val a közhasznú alapítványunkat! Segítsen, hogy mi is segíthessünk! Köszönjük!

Alapítványunk 2014 óta jogosult az szja 1%-ok fogadására, és már az első évben is nagy mértékű támogatást kaptunk ez által az adományozási forma által. Ezen összegekből minden évben más és más tevékenységünkre összpontosítva valósítunk meg nagy léptékű fejlesztéseket.

A Ferences Alapítvány tevékenységei közé tartozik a kárpátaljai szegények támogatása, a ferences oktatási intézményekben folyó nevelési-oktatási munka és egyéb ifjúsági programok folyamatos segítése, tehetséggondozás, valamint alapítványunk támogatásával működik a gyöngyösi Autista Segítő Központ is.

Kérjük, hogy ne feledkezzen meg rendelkezni a személyi jövedelemadója 1%-áról!

RENDELKEZÉSHEZ SZÜKSÉGES ADATOK:

Név: Ferences Alapítvány

Adószám: 18209778-1-41

Az alábbi 2017-es videó bemutatja az Ügyfélkapu rendszerén keresztüli 1% felajánlást:

RENDELKEZŐ NYILATKOZAT A BEFIZETETT ADÓ 1+1 SZÁZALÉKÁRÓL LETÖLTHETŐ INNEN:

1% rendelkező lap

Ferences Alapítvány – Ferences Sajtóközpont